postheadericon Tradycyjne bawełniane slipy

Chociaż panowie nie mają tak dużego pola manewru jak panie, jeśli chodzi o rodzaj bielizny, mogą za to wybierać w coraz liczniej się pojawiających fasonach, krojach i kolorach. Na pewno bardzo popularnym rodzajem męskiej bielizny są bokserki oraz slipy.

Na co dzień najwygodniejszym rodzajem majtek są slipy, które przylegają dość mocno do ciała i mają wycięty krój. Bardzo istotne jest właściwe dobranie rozmiaru, tak żeby bielizna nie była zbyt obcisła. Jest to niewygodne i po prostu niezdrowe, zwłaszcza dla panów którzy w niedalekiej przyszłości planują zostać ojcami.

Slipy najczęściej robione są z bawełny. Jest to przewiewny, oddychający materiał, który nawet przylegając dość ściśle do ciała pozwala skórze odparować nadmiar wody. Można też spotkać się z majtkami z mikrofibry, materiału cieńszego jeszcze od bawełny.

Jeśli chodzi o kolorystykę i wzory tej bielizny wybór jest naprawdę bardzo duży. Biorąc pod uwagę popularność slipów i fakt, że każdy z panów musi zaopatrzyć się przynajmniej w kilka ich par, producenci starają się przyciągać uwagę do swoich produktów oferując coraz ciekawszą bieliznę. Zazwyczaj panowie wybierają slipy jednokolorowe. Część z nich zresztą zwraca uwagę wyłącznie na wygodę i komfort noszenia bielizny. Jednak coraz więcej panów idąc na zakupu stara się wybierać seksowną bieliznę męską.

Bardzo często również kąpielówki mają fason slipów. Jest on bardzo wygodny dla panów, którzy lubią dużo pływać. Poza tym ten typ kąpielówek pozwala na bardziej kompleksowe opalenie ciała podczas odpoczywania na plaży.

Bardziej skąpą odmianą slipów są stringi męskie.